כיצד להשתמש ב-Surfskate

כיצד להשתמש ב-Surfskate כדי לעלות רמה של הגלישה שלך

כיצד להשתמש ב-Surfskate

כיצד להשתמש ב-Surfskate כדי לעלות רמה של הגלישה שלך

 האם לא כולנו חולמים לגלוש כמו קאריסה מור, מיק פאנינג, קלי סלייטר ועוד גולשים מקצועיים?  אנו מדמיינים את עצמנו בסתר כשהם גולשים על גל.  חולמים על היכולת לבצע פניות חדות בשורטבורד שלנו או להתאזן על האף בלונגבורד שלנו.

 הם פשוט גורמים לזה להיראות כל כך קל.  לא משנה אם הם גולשים על החוף או שוניות, במים רדודים או עמוקים - כל אחד מהגולשים האלה נראה כאילו הוא בשליטה מוחלטת על מה שקורה שם בחוץ.

 אבל איך נשתפר אחרי חופשת גלישה מדהימה?  מה אם אנחנו גרים במקומות שאין להם אוקיינוס ​​מעבר לפינה?

 צפייה בסרטונים של טכניקות גלישה, שמירה על כושר ותרגול ההמראות על השטיח ליד המיטה שלנו היא אחת הדרכים להשתפר.  אבל לפני כמה שנים, כמה מוחות חכמים מצאו פתרון מבריק אחר - ואנחנו לא מדברים על גלי נהר.

 הפתרון נקרא Surfskate!  פוסט זה יספר לכם כיצד לשפר את כישורי הגלישה שלכם בים עם הלוח המיוחד הזה ביבשה.


 כיצד להשתמש ב-Surfskate כדי לעלות רמה של הגלישה שלך

 

 לימוד גלישת גלים: מדריך ליצירת מהירות

 כדי להפיק את המקסימום מגל, חשוב לא רק לבחור את הגלשן הנכון אלא גם להכיר את החוקים ולעשות המראה/פופ אפ טוב.

 בטח שמעת מישהו אומר שהוא או היא רוצים ללמוד איך 'ליצור מהירות' או את מילת הסלנג "pumping".  או אולי במקרה ראית אנשים גולשים על גל למרחק גדול יותר ממך באותו מקום.

 איך הם עושים את זה?

 זה המקום שבו גלישה גלישה נכנסת לתמונה.  השימוש בכלי היקר הזה יכול להיות הפתרון ולהיות מצוין לשיפור האיזון ולקחת את הגלישה שלך לשלב הבא.

 בואו נפרט איך להשיג מהירות באמצעות 'טכניקת שאיבה' ונתחיל ליהנות בים!

 כאשר עוקבים אחר פני הגל, הגולשים מציירים עיקולים (כמו עקומות סינוס המוכרות ממתמטיקה בבית הספר) עם הגלשנים שלהם.  הסיבה לכך פשוטה.

 דמיינו את עצמכם בליין אפ.  עשית את הפופ אפ/המראה ואתה מוכן לגלוש על הגל.  אתה נמצא בכיס הגל, מקבל מומנטום ועד שאתה בתחתית הגל.

 ואז פתאום מאבדים את כל המהירות והגל ממשיך בלעדיך.  איך אנחנו עומדים בקצב?  קניית fish היא דרך אחת.  אבל גלשן מהיר לא גורם לך להישאר על הגל בלי הטכניקה הנכונה.  מילת המפתח להצלחה היא TURNS.  עם פניות, אתה יכול ליצור את המהירות הדרושה.  זה יוצר התחלה נפלאה וחלקה לעקוב אחר התמרונים שאתה מתכנן לעשות.  הכל מתחיל בסיבוב התחתון הראשון.

 זו הדרך שבה גולשים מקצוענים מתחילים לגלוש גם על הגל.

 לימוד Surfskate: הפנייה התחתונה

 לאחר החלקה לתחתית פני הגל, הגיע הזמן להסתובב בכ-180 מעלות (פנייה תחתונה) ולעשות קאמבק לכיוון ראש הגל.  לאחר מכן, סיבוב נוסף של 180 מעלות בשיא, המוביל אותך בחזרה לתחתית פני הגל (הפניה העליונה) - וכך נמשכת עקומת הסינוס לאורך הגל.

 נאמר שהסיבוב התחתון הוא הבסיס לכל הטריקים הבאים.

 לימוד גלישת גלים: שימוש בתיאוריית הסיבוב העליון והתחתון

 התנועות ליצירת מהירות ב-Surfskate דומות לגלשן.  מהירות נוצרת באמצעות פנייה.  בעזרת משקל הגוף, הידיים והכוח ברגליים, אתה מנחה את הגלשן שלך.  באופן כללי, אין צורך לדחוף את עצמך קדימה כמו על סקייטבורד.

 התנועות ב-Surfskate הן כולן על התכווצות והתרחבות הרגליים שלך.  מכאן מקור המילה 'שאיבה'.  על מנת לעשות זאת (ולשמור על שיווי משקל) אתה צריך גמישות בברכיים, אז השאר את הרגליים כפופות מעט.

 מדריך שלב אחר שלב כיצד להשתמש במחליק גלישה

 התחל עם לדמיין שאתה נופל על פני הגל.  אתה רוצה לבצע את הפנייה התחתונה הראשונה שלך.  רק הפעם, אתה לא על גלשן בים אלא עומד על משטח חלק.

 1. שים רגל אחת על ה-Surfskate שלך, את השנייה על הקרקע.  הנח את הרגל הקדמית ממש מאחורי הברגים הקדמיים, היכן שהצירים נמצאים.  אם הרגל הקדמית קצת רחוקה מדי מלפנים אתה עלול ליפול אז היזהר.

 2. דחפו את עצמכם עם הרגל האחורית פעם אחת כדי לצבור תאוצה ועלו על הסקייט עם הרגל האחורית כדי להתאזן על הלוח.

 כשיש שליטה על השלב הזה, עברו לשלב הבא:

 1. בקש מחבר לדחוף אותך במהירות קבועה כשאתה עומד על הגלישה בשתי הרגליים.

 2. התחל להזיז את המשקל שלך מרגל קדמית לאחורית, והרגש כיצד הלוח מתכוונן.

 3. הפעילו לחץ על העקבים, ולאחר מכן על האצבעות.  נסה לגרום ל-Surfskate לבצע תנועה דמוית גל.  התמקד בתנועת עקב אל אצבע.  הערה: פנייה קדמית = דחיפה של בהונות.  סיבוב בצד האחורי = דחיפה של עקבים

 ברגע שאתה מרגיש יציב ונוח, נסה לכלול את הגוף שלך כדי לשפר את תנועת הסקייט.

 1. הפעילו לחץ על בהונות הרגליים והצטרפו לתנועה 

 2. הראש שלך (תמיד תסתכל לאן שאתה הולך)

 3. ואחריו הזרוע הקדמית שלך כמדריך

 4. כופפו את הרגליים מטה בזמן שאתם נכנסים לפנייה של 180 מעלות

 5. לאחר מכן דחפו את העקבים לתוך הגלישה תוך כדי הרחבת הרגליים וצברו תאוצה.

 נשמע מאוד מוכר לגלישה, לא?  כאשר שלטת בזה, ביצעת סיבוב תחתון.  אם הייתם באוקיינוס, הייתם בדרך חזרה לפסגת הגל.  הסיבוב התחתון מלווה בסיבוב נוסף בכיוון ההפוך כדי לחזור לתחתית הגל.

 יש צורך באותה טכניקה כפי שתוארה לעיל.

 למרות שזה נשמע קצת מסובך, מתרחשת התקדמות בכל ניסיון.  אפילו בלי להיות באוקיינוס, או אולי אפילו מהר יותר.  אין צורך לחתור ולחכות לגל כי אתה יכול פשוט לנסות שוב ושוב:)


 אנו מקווים שזה עודד אותך לצאת לרחוב ולנסות בעצמך!  זכרו תמיד: ליפול שבע פעמים, ולהצליח בגדול בפעם השמונה!!!

עמודי תוכן

צור קשר

הצהרת נגישות